2 haftada 5 kilo verdiren diyetyorum yapılmamış2 haftada 5 kilo verdiren diyet yaza girmeden zayıflamanıza yardımcı olacak. 2 haftada 5 kilo verdiren diyet listeleri sayesinde yaza kilo vererek gireceksiniz. Heidi klum 2 haftada 5 kilo verdiren diyet ile zayıfladı. Yaza 2 ay gibi kısa bir zaman kaldı. Kilolarınız aynen duruyor ve zayıflamak istiyorsanız size farklı bir önerimiz var. Sadece 2 haftada 5 kilo verebilirsiniz. Üstelik sağlıklı beslenerek. Alman top model heidi klumun fitness hocası bir kitabında Klum diyetini anlatıyor.

Diyet yüksek protein ve az karbonhidrat içerikli. ABD ‘li hoca 2 haftalık diyetin sonucunda 5 kilo verilebileceğini vurguluyor. Günde 5 öğün yemek yemeyi, yemek aralarının ise en fazla 4 saat olmasını tavsiye ediyor. Açken metabolizma yağ depolamaya başlıyor bu yüzden sık ve az porsiyonlar halinde yemek yenilmelidir. Diyetle birlikte günde 1 saat mutlaka egzersiz yapılmalıdır.

Eğer spor salonuna gidecek zaman bulunamıyorsa egzersizleri evde uygulayın diye devam ediyor. Bu kitap ABD’de başucu kitabı haline gelmiştir ve birçok ülkede en çok satılan kitap konumundadır. İçerisinde heidi klumun doğumdan sonra da aynı diyeti uygulayarak 15 kilo verdiğini anlatıyor. İlk yapmanız gereken kendinizi motive etmek amaçlı olarak son haliniz olan fotoğrafınızı çekip sık göreceğiniz bir yere asarak altına beden ölçülerinizi yazmak.

Kilo vermeye başladıkça farkı görüp sevinecek ya da diyetten önceki halinizi hep görerek diyetten vazgeçmeyeceksiniz. Alkolden uzak durun. Ekmek türündeki karbonhidratları hem listenizden hem aklınızdan çıkarın. Alışverişe çıktıkça beyaz et, balık ve sebze alın. 2 hafta boyunca her sebzeden yiyebilirsiniz. Porsiyonlar az ve küçük tabaklarda olsun. Sabahları az yağda yapılmış yumurtayı mutlaka yiyin yumurta yağ yakıcı özelliğe sahiptir. Öğle ve akşam yemeklerinde buharda haşlanmış sebzeler veya salata yiyin. Ara öğünlerde bol bol meyve ve salata tüketin.

Zayıflayan ve isteklerine ulaşan insanların hikayelerini dinleyin veya okuyun bu sizi diyete karşı motive edecektir. Günlük not tutarak verdiğiniz kiloları ve vücut ölçülerinizi yazın her geçen gün daha istekli olursunuz. İnanın başlangıçta verdiğiniz 500 gr.bile sizi diyete sıkıca bağlayacaktır. Yeterki kararlı olun uzmanları dinleyin. Herkes gibi siz de başarabilirsiniz. Unutmayın sağlığınız için.Bunlar da İlginizi Çekebilir

Konuyla ilgili yorumlarınızı ve sorularınızı sorabilirsiniz