entele otuyorum yapılmamışSaçları uzatan bitkisi 10 gr. entele otunu aktardan bulabilirsiniz. 2 bardak su ve 2 bardak sirkenin içinde kaynatıyorsunuz. Su yarıya inene kadar kaynayacak ve bu suyu soğuyunca banyodan en az 1.5-2 saat önce evvel saç diplerine masaj yaparak sürüyorsunuz. Saçlar çok çabuk uzuyor.

Gerekli malzemeler: 1. 5-10 gr. civarında entele otu, 2. badem yağı küçük şişelerde oluyor. 3 bepanthene eczanelerde satılır küçük cam tüplerde.

Yapılışı: Saçlarınızı iyice yıkayın. Enteleyi bir cezvede su yarıya inene kadar kaynatın suve cezvenin 4/3 demi tohumlardan süzdürün. Biraz ılıklaşınca badem yağını ve bepanthenei kalan suyla iyice karıştırın. Daha sonra karışımı masaj şeklinde saç diplerine kadar uygulayın.

Akabinde kafanıza naylon poşet geçirip üzerine saç kurutma makinesini 10-15 dk tutun. Biraz bekledikten sonra naylonu çıkartıp. Saçlarınızı yıkayın. Görün bakalım neler olacak. Mesela 1 cm uzuyorsa 5 cmde uzar. Ayrıca seyrek bölgeler yeniden canlanır.Bunlar da İlginizi Çekebilir

Konuyla ilgili yorumlarınızı ve sorularınızı sorabilirsiniz