hamile kalmak için şifalı bitkiler3 yorumHamile kalmak için şifalı bitkilerdeki ve burada önemli olan kısım öğütülme işleminin kullanıma göre yapılmasıdır. Kesinlikle öğütülmüş çörekotu almayın. Çünkü çörek otunun muhteviyatında bulunan uçucu yağlar ve diğer kıymetli bileşimler eğer öğütme işlemi uzun sürer ve bekleme söz konusu olursa niteliğini yitirebiliyor.

Bunun için öğütme işlemini çok hızlı yapıp öğütülmüş çörekotunu bir an evvel süzme kestane balı ile karıştırmalısınız. Balın kaliteli olması daha fazla şifa bulmanızı sağlayacaktır. Çörek otunun kestane balıyla kullanımı tavsiye edilir.

Hamile kalmak için polen: Polen kısırlık tedavisinde en önde gelen bitkisel gıdalardan biridir. Kısırlık tedavisinin en güç olanı sinirsel kaynaklı hormonal olan şeklidir. Kadın ve erkek beyninin ortasında bulunan nohut büyüklüğünde ki hipofiz bezi, belli zamanlarda kadınlarda yumurtalıklara, erkeklerde ise husyelere, omur ilik sinir telleri kanalı ile emir vererek yumurta ve sperm üretmelerini sağlatır.

Korku, şok, stres, beyin özrü veya hastalıkları gibi nedenlerle hipofiz bezi bu görevini yapamaz ise kadında ovülasyon yokluğu, erkekte azosperm denilen canlı sperm yokluğu ile kısırlıkları ortaya çıkarır. Dozajlı ve kaliteli bir polenle birlikte alınan arısütü, kestane balı ve çörekotu, vücuda hem olağanüstü doğal protein, aminoasit, vitamin, mineral sağlayarak destek vermekte ve beyinde hipofiz bezindeki spazmı çözerek yumurta ve canlı sperm üretimini sağlamaktadır.

Hamile kalmak için yarçın: Hamile kalmak için tarçın eski yunan ve uzakdoğu tıbbı kestane balını yıllardır erkeklerin spermalarını kuvvetlendirmek için kullanmıştır. Eğer kudretsiz bir erkek düzenli olarak uyumadan önce 2 kaşık bal yerse problemleri çözülecektir. Çin, japon ve uzakdoğu ülkelerinde gebe kalamayan ve uterusunu kuvvetlendirmek isteyen kadınlar asırlardır toz tarçın kullanmaktadırlar.

Hamile kalmak isteyen kadınlar bir tutam toz tarçın ve yarım tatlı kaşığı kestane balını gün boyunca bir sakızla çiğnediklerinde tükürükle karışarak yavaş yavaş emilerek etkili olmaktadır. Amerika marylandde evli bir çiftin 14 yıldır çocuğu olmamış ve ümitlerini de kaybetmişlerdir. Bu uygulamalar kendilerine anlatılmış ve yukarıda belirtilen kürün uygulamasına başlandıktan birkaç ay sonra ikiz çocuklarının olacağı tespit edilmiştir.

Hamile kalmak için incir kürü: Doktot ibrahim saraçoğlu tarafından doktor muayenesi sonucundan tamamen sağlıklı bulunduğu halde hamile kalması geciken bayanlarımız için. Doktor ibrahim saraçoğlu bir bitki bilimci ve bitkilerden faydalanılarak çeşitli rahatsızlıklarımıza çözümlerde bizlere yardımcı oluyor. İşte bu sefer de kolay hamile kalmak için doktorumuz İncir kürü tavsiye ediyor.

Hamile kalmak için incir: 7-8 tane kuru incir, yarım litre suda 5-10 dakika haşlanacak. Daha sonra süzülüp suyu 1 gün içinde tüketilecek incirlerin yenmesine gerek yokmuş. Her gün taze hazırlanacak. 21 gün süreyle uygulanacak. Bu kürün daha etkili olması için, bu küre başlamadan önce 15 gün süreyle soğan kürü uygulanması gerekiyormuş.

Kolay hamile kalmak için soğan: Her gün yumurta büyüklüğünde bir kuru soğan, üzerine 2-3 çay kaşığı sumak ekleyerek yenilecek. 15 gün bu kürü uyguladıktan sonra incir kürüne başlanabilir. Umarız hamile kalmanız için bu yöntem ise yarar ve güzel haberleri bizlerle de paylaşırsınız.

Kolay hamile kalmak için keçiboynuzu: Yaklaşık yarım litre suyu kaynattıktan sonra 6–7 adet keçiboynuzunu küçük küçük kırarak kaynayan suyun içine atın. Ağzı kapalı olarak hafif ateşte 3 dakika kaynatın. 3 dakika kaynadıktan sonra sonra ocağın altını kapatın ve 20 dakika dinlendiriniz. 20 dakika dinlendirdikten sonra kaşıkla keçiboynuzu parçalarını çıkartın.

Elde edilen su soğuduktan sonra yarısını sabah aç karnına diğer yarısını da akşam yatağa giderken için. Bir hafta boyunca bu uygulamaya her gün devam ediniz. Birinci haftadan sonra 3 ay boyunca her gün akşam yatağa giderken bir su bardağı içiniz. Daha sonraki aylarda ise zaman zaman uygulayınız.Bunlar da İlginizi Çekebilir

3 yorum yapılmış

  1. Bahar

    Keciboynuzu erkekler için. Teşekkürler 

  2. deniz

    keçiboynuzu tarifinizi kadın mı yoksa erkek mi yapmalı cavabı mail olarak atarsanız sevinirim

Pings and Trackbacks

Konuyla ilgili yorumlarınızı ve sorularınızı sorabilirsiniz