korse ne işe yarar2 yorumBir çok bayan ve bazı bayların göbek veya basenlerinin derli toplu görünmesi için taktığı korse, takan kişiyi zayıflatır mı ya da belini inceltir mi? Bu soruları sorarak yazımıza ilk adımı atalım.

Hiç zaman kaybetmeden ve soruların cevaplarını beklemeden cevapları sizden önce biz verelim. Hanımlar evet korse takan kişide kalıcı zayıflıklara sebep olabilir. Ama korseyi takan kişi sadece doğru teknikte korseyi kullanırsa ancak kalıcı kilo kaybı yaşayabilir.

Şimdi size zayıflatıcı korse modellerinden bazılarını sayalım. Bunlar şu şekilde sıralanmaktadır.

– Parafinli Korse
– Erkek Korse
– Medikal Korse
– Çelik Korse
– Slim Lift Supreme Korse
– Hamilelik Sonrası Korse

Korsenin en büyük yararlarından biri karın ve göbek yağlarını yakarak bölgesel zayıflama sağlamasıdır. Tabikide bir çokları için korse takmak işkence gibi gelebilir özelliklede yaz aylarında. Ama korse takarak kilo vermek hakkında son zamanlarda bir çok araştırma yapılmış ve olumlu sonuçlar elde edilmiştir.

Eskiden korse sadece fazlalıkları sıkıştırmak için yani fazla kiloları saklamak için takılırken günümüzde ise korse bunların yanında kalıcı zayıflama ve incelme giysisi olarak kullanılmaktadır. Son olarak korse alırken mutlaka kaliteli, esnek ve pamuklu kumaştan olmasına dikkat etmeliyiz.Bunlar da İlginizi Çekebilir

2 yorum yapılmış

  1. slim and lift

    orjinal top shop ürünü olan slim and lift daha ince ve zarig gösteriyor beni. Tavsiye ediyorum. 

  2. ece

    meraba..benim göbek sorunum var ve parafinli korse almak istiyorum ama internettekilerin çoğu sahte..bana yardımcı olabilirmsiiniz nerden alabilirim acaba..

Konuyla ilgili yorumlarınızı ve sorularınızı sorabilirsiniz