pierre cardin eşarp1 yorumSosyete bayanların taktığı ve tesettür modası olan ünlü marka eşarp modellerinden pierre cardin 2010 yılı yazlık eşarp modeli gayet güzel tasarlanmıştır. En şık bayan ben olacağım diyenler için pierre cardin başörtüler ve çeşitleri bol renk kırmızı mavi ve turuncu ağırlıklı olarak kapalı abiye üzerine takılabilecek eşarp bağlama yöntemleri ile pierre cardin eşarplar sizleri daha görsel ve fantastik olarak klasiklikten çıkaracaktır.

Pierre cardin eşarpları 2010 yılında yeni çıkan türleri ve yeni çıkan modelleri ile sizlere bir kaçtane örnek sunmak isterim. Buyrun piyer karden pardon piyyer cardin pardüsülerinin bu pierre cardin esarp çeşitleri ve resimleri ile herhangi bir bağlantısı yoktur bilginiz olsun.

Pierre cardin bayan giyimde oldukca bol çeşit ve türleri vardır bunlardan pierre cardin pardüsü, pierre cardin ayakkabı, pierre cardin abiye takımları, pierre cardin elbiseler yer almaktadır. Baylar içinise pierre cardin takım elbise ve pierre cardin kravat modelleride ün salmış marka giyim tarzlarıdır. Umarım pierre kardin markası sizlereda pahalı gelmez fiyatı bana biraz tuzlu geldide. En iyi sosyetenin taktığı eşarp modeli pierre cardin esarp modelleri pierre cardin esarp çeşitleridir.Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 yorum yapılmış

  1. isminur

    sıradan duruyor mankenler

Konuyla ilgili yorumlarınızı ve sorularınızı sorabilirsiniz